O nas

collage"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej"

 
Ale czy może być jeszcze lepiej? Owszem!


Deeco od 2010 roku pomogło tysiącom Klientów spełnić marzenia i stworzyć oryginalne i ciepłe wnętrza, w których chce się przebywać!

Dlaczego to właśnie nas szukasz?

Jesteśmy firmą, która do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Często stajemy na głowie, aby uzyskać towar dokładnie taki, jakiego szukasz.

Twój pięknie wyremontowany dom ucieszy nas prawie tak samo, jak Ciebie! :)


W serwisie Ceneo poleca nas aż 95 % Klientów!


ceneo

Taki wynik jest owocem ciężkiej pracy sztabu osób, które czuwają nad prawidłową realizacją zamówienia od chwili jego złożenia, aż do momentu kiedy towar znajdzie się pod Twoim dachem.

Liczymy również na Twoją opinię! Daj nam znać jak przebiegła realizacja złożonego przez Ciebie zamówienia. Dzięki tej informacji możemy się stać jeszcze lepsi!

Oferta w naszym sklepie jest bardzo bogata. A nawet, jeśli czegoś nie znalazłeś, to wcale nie znaczy, że tego dla Ciebie nie wyczarujemy!:) Napisz - [email protected]


Co może znaleźć się w Twoim domu już pojutrze

(najczęstszy czas realizacji zamówienia to 2 dni)?:

collage

 

 • beton architektoniczny – ten surowy materiał - w naszych rękach - zamienia się w niezwykle oryginalne dodatki wnoszące ciepło i styl do wnętrza pomieszczenia.

 • panel ażurowy- to bardzo lekki panel dekoracyjny. Dzięki niemu każda ścianka działowa zamieni się w dzieło sztuki! :)

 

 • płytki ceramiczne– na naszej stronie znajdują się setki modeli w przeróżnych kolorach i kształtach. Wśród tak bogatej oferty jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

   

 • panele ścienne 3D – Zamień swoją ścianę w nietypową płaskorzeźbę! Możesz postawić na figury geometryczne, ale dla tych bardziej szalonych Klientów w zanadrzu przygotowaliśmy ponad półmetrową czekoladę lub domino!:)

   

 • tapety – na Twojej ścianie może znaleźć się wzór, o jakim od zawsze marzyłeś! U nas znajdziesz wszystko – bez względu na to, ile masz lat i jak masz na imię.

   

 • meble – kawa postawiona na naszym stole smakuje najlepiej, a książka przeczytana w naszym fotelu wciąga jak nigdy!

   

 • lampy – nie wszystko smakuje dobrze po ciemku ;) Wyremontowane wnętrza najlepiej jest oglądać przy dobrym oświetleniu.collage

Showroom


Wszystkie zamówienia można składać drogą internetową, ale jeśli masz ochotę to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu!
Znajdziesz tam próbki produktów, będziesz mógł pod palcami poczuć ich fakturę i kształt, a także wygodnie usiąść na kanapie, zamknąć oczy i wyobrazić sobie, jak piękny będzie Twój dom! :)