Dunin Mozaika Kamienna Big Don otoczaki

Přidat recenzi:
  • 15
  • Výrobce: Dunin Sp. z o.o.
  • Kód výrobce: Big DOn
  • Dostupnost: Jest
  • szt.
  • €9,55 / szt.

Mozaika kamienna biała z otoczaków Big Don Dunin

Producent: Dunin

 

 

Kolor

Kolor: Biały

Mozaika kamienna biała z otoczaków Big Don Dunin

 

Mozaiki kamienne  z serii ZEN firmy Dunin zostały wykonane z naturalnego kamienia, który doskonale sprawdzają jako mozaiki łazienkowe.

Mozaika Dunin Big Don doskonale pasujed do łazienek zaprojektowanych w kolorze bieli i czerni, mozaika doskonale przełamuje prostokątne i kwadratowe kształty płytrek ceramicznych. Polecane na podłogi i ściany w domu lub ogrodzie. Pomimo, iż może sądzimy, iż kamień nada surowego charakteru łazience, mozaika Big Don przeczy tym założeniom. Nadaje ona poczucia estetyki i elegancji łazience. Mozaiki kamienne doskonale nadają się jako produkty na podłogę i ścianę. Za pomocą odpowiednio dobranej chemii Dunin Wet Stone można pozostawić matową strukturę mozaiki ale również trwały efekt mokrego kamienia.

Seria ZEN to kamienne mozaiki oraz płytki elewacyjne, wykonane z naturalnego kamienia tj. Marmur, Trawertyn, Kwarcyt, Onyx, Łupek czy Otoczak. Ich dominująca cechą jest czysta i surowa forma kamienia podkreślona matową powierzchnią. Różnorodność kształtów i kolorów kamieni wyróżnią estetyczne, oszczędne aranżacje. Prosty lecz wyrazisty charakter serii ZEN nada wnętrzom wrażenie przestrzeni i harmonii, a rzeczywiste wzory i barwy kamieni przybliżą do natury.

OPIS:

- wykonane z naturalnego kamienia: Trawertyn, Marmur, Łupek, Onyks, Kwarcyt lub kamień rzeczny

 ZASTOSOWANIE MOZAIK:

- ściany, podłogi, ogrody

- polecane jako elementy wykończenia wnętrz - dekory, wnęki, obudowy wanien, wnętrza kabin prysznicowych

- zalecane do domów, mieszkań, sklepów, restauracji, hoteli, klubów, itp.

 WYMIARY  PLASTRA MOZAIKI:

- pojedynczy element: nieregularny

- plaster: 305 x 305 x 10 mm

- jeden plaster to 0,09 m2

 MONTAŻ:

- zalecany montaż klejem do kamienia

- przy dużych odległościach pomiędzy kostkami zaleca się spoinowanie fugą elastyczną do spoin o szerokości większej niż 6 mm

 

Podana cena dotyczy jednego plastra mozaiki.