Nowość płytki ceramiczne Mainzu

09-05-2015

Poniżej przedstawie Państwu poszczególne kolekcje z krótkim opisem, które pozwolą wybrać każdemu coś dla siebie, rozpocznę od kolekcji klasycznych, ale niekoniecznie jaśli chodzi o wzornictwo i kolorystkę nudnych (katalog):

 

Kolekcja 15X15 – Klasyka gatunku – płytki paczworkowe o stonowanej kolorystyce kremówm, beżów i brązów, doskonale sprawdzą się jako dekory jak i wykończenia całych łazienek/kuchni.

 

Kolekcja 15x30 – to kolekcja płytek ceramicznych w kolorach ziemi, w których przeważają motywy kwiatowe i roślinne.

 

Kolekcja 20x20 – To wysulimowane i ostrożne podejście do pachworków, kolekcja płytek charakteryzująca się nowoczesnym i oryginalnym wzornictwem z lekko stonowaną kolorystyką. Jest to oferta dla wszystki tych, którzy boją się orientalnych wzorów, a zauroczeni są pachworkami.

 

Kolekcja 10x20 – To kolekcja płytek cegiełek w przeróżnej kolorystyce i wzornictwie.

 

Kolekcja Zocalo – Kolekcja płytek ceramicznych bardzo mocno orientalna, jest ona ofertą dla wszystkich tych, którzy nie boją się odważnych kolorów i mocnych akcentow.

 

Travertino Marmol – jak sama nazwa wskazuje jest to kolekcja płytek inspitowana kamieniem travertyn. Płytki doatępne są w odcieniach kremu i charakterystyczną strukturą travertynu.

 

Cersaie 2015, 2014 i 2013 – to moja ulubiona kolekcja, stonowane kolory i pachworki w nowoczesnym wzornictwie.

 

Novedades – płytki i pachworki w kolorach drewna i kamienia, lekko postarzane.

 

Pacyfic – to seria płytek ceramicznych w pastelowych kolorach i kwiatowych wzorach.

 

Color is life – to płytki ceramiczne we wszystkich kolorach tenczy.

 

New Decor – to płytki ceramiczne doskonale wkoponujące się w styl szwedzki i angielski, przeważają pastelowe kolory oraz kwiatowe i morskie wzory.

 

Oxo – to kolekcja płytek ceramicznych w odcieniach kamienia ożywione fioletami, różami i niebieskim kolorem.

 

Zocalo – to kolekcja płytek o charakterze orientalnym na całość składaja się dekory, płytki monokolorystycze i listwy wykończeniowe.

 

Bolonia – Nazwa kolekcji mówi wiele, typowe włoskie wzornictwo.

 

Tissu – Płytki w nowoczesnym pastelowym nietypowym wzornictwie.

 

A na koniec podsumowanie katalog wsystkich produktów, myślę że warto zapoznać się z kolekcjami Mainzu, ponieważ w nich każdy znajdzie coś dla siebie.