Jak w szybki sposób odmienić mieszkanie?

24-02-2016
1. Tapeta– rolke dobrej tapety możemy już kupić za 100 parę złotych, najchetniej sięgamy po te winylowe. Więc jak przykleić tapetę by dobrze wyglądała zobaczycie w tym poście Jak przykleić tapetę.
Możemy nakleić tapetę na wszystkie ściany lub też tą jedną dominującą. Pamiętajcie, że nie zawsze trzeba przyklejać tapetę od sufitu do podłogi, czasami szczególnie pasy można przykleić poziomo i może to dać imponujący rezultaty.
2. Fototapeta i naklejki dekoracyjne nie będą wymagały od nas prucia ścian, brudzenia itp. wystarczy je nakleić na uprzednio przygotowaną ścianę, poprzez dobranie odpowiedniej chemii fototapety możemy użyć je nawet w łazience. Odpowiednio dobrana fototapeta może odmienić całe wnętrze, poprzez optyczne powiększenie pomieszczenia lub podkreślenie myśli przewodniej mieszkania. Najlepsze w fototapetach, jest możliwość ich zmiany, ponieważ ceny fototapet wahają się w rozsądnych cenach.
3. Panele dekoracyjne Dunin to kolejna forma na szybką odmianę mieszkania, wystarczy przykleić na ścianie i pomalować. Efekt 3D murowany. Poprzez zastosowanie odpowiedniego wzoru możemy wydłużyć optycznie ścianę lub nadać jej akcentu po przez wzór i kolor. Panele są doskonale dopasowane i nie wymagają dodatkowych i trudnych działań.
 5. Deski, deski podłogowe na ścianie, dlaczego nie? Może nie jest to najtańszy sposób na zmiany w mieszkaniu, ale jakże efektowne, można wybrać gotowe deski lub postarzane, albo po prostu  jechać na tartak wybrać takie które nam pasują, a następnie przeszlifować i pomalować, dodatkowo by osiągnąć efekt WOW możemy sami lub z pomocą przyjaciół nanieść na nie jakiś ciekawy obrazek.
6. Cegła dekoracyjna- warto poszukać na aukcjach lub OLX starą cegłę lub z cegielni 2 Gatunek, następnie poprzycinać ją na cegłę klinkierową i mamy super produkt. Dodatkowa zaletą cegły je to że możemy ją przemalować na dowolny kolor w dowolnym czasie. Cegła będzie jeszcze do póki będą Lofty i stare kamienice.
7. Sztukateria – jest produkt za pomocą, którego możemy stworzyć coś oryginalnego. Może nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale na pewno nie wybrudzimy naszego mieszkania. Poprzez zastosowanie gzymsów możemy ułożyć ciekawe rozwiązania na ścianach takie jak obrazy  lub możemy na ścianie przykleić rozety w różnych kombinacjach, albo też zmienić styl naszego mieszkania na angielski.
8. Tektyli poduszki, zasłony karnisze – to jest oczywista oczywistość, dobieramy najmodniejszy kolor sezonu (oglądamy rozdanie oskarów lub globów i mamy to). Teraz wszystko zależy od naszych umiejętności, lokalnych krawcowych lub sklepów internetowych. Wymieniamy zasłony, poduszki i małe szklane elementy dekoracyjne.
 9. Panele ażurowe lub ściany ażurowe, możemy kupić gotowy produkt i po prostu przykleić na ścianie lub mądrze zamontować ścianę działową, efekt sami popatrzcie.
10. Napisy dekracyne na ścianę - prosta forma, którz może wyrazić nas samych.
 
I tak można stosować niestandardowe produkty na swych ścianach, tylko wyobraźnia może was ograniczyć ......